Peace Run Tanvald

Peace Run Tanvald 3

Dnes jsme se přidali k mírovému běhu s hořící pochodní.

https://peacerun.cz/ "Sri Chinmoy Oneness-Home Peace Run je nejdelší štafetový běh s hořící pochodní přes více než 150 zemí světa. Posláním běhu je vytvářet a šířit atmosféru přátelství, míru, porozumění. Současně překonávat hranice mezi lidmi nejrůznějších národů, přesvědčení a hranice v nás samotných. Je inspirací k hledání toho, co ve skutečnosti vyjadřuje slovo mír, jak jej může každý z nás v běžném životě naplňovat a co nás spojuje. Toto symbolizuje Mírová pochodeň. Mezinárodní tým běžců ji nese a předává všem, kteří se chtějí k této myšlence připojit. S Mírovou pochodní můžete běžet nebo ji na chvíli podržet a vložit do ní své přání pro svět. Přidejte se i vy…"

  • A my jsme se dnes přidali. Hořící pochodeň přebírali vedoucí školských zařízení, starosta města Tanvaldu a běžci z tělovýchovné jednoty u šumburského hřbitova a odtud běželi se zastávkami u našich tanvaldských škol až k hornotanvaldské speciální škole. Na Dolní Smržovce u Kláštera byla pochodeň předána sousední Smržovce. Díky všem účastníkům a divákům.
  • Live from the road Čer. 11, 2024 | The Sri Chinmoy Oneness-Home Peace Run
Datum vložení: 11. 6. 2024 15:05
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2024 11:02