Taktické cvičení IZS

Taktické cvičení IZS 2

Prostory naší školy a žáci dvou tříd včetně pedagogů se stali aktéry dalšího taktického cvičení složek IZS - jednalo se o Zajištění nouzového přežití evakuovaného obyvatelstva.

Žáci 2.B a 7.B - obyvatelé domu č. p. 561 byli evakuováni na shromaždiště k horní stanici vleku "Pionýrka". Odtud byli přepraveni evakuačním autobusem do místa, kde se zřídilo nouzové ubytování. K tomu jsou určeny právě prostory naší sportovní haly. Zde vzniklo přijímací stanoviště a prostory pro nouzové přežití. Veliké díky patří žákům a pedagogům, role figurantů jste se zhostili na výbornou. Stejně tak fungovala i součinnost všech složek, které se na taktickém cvičení podíleli. Děkujeme a budeme věřit, že halu budeme používat pouze a jen pro sportovní účely. 

Datum vložení: 7. 6. 2024 14:12
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2024 14:16