Upozornění pro rodiče a žáky ZŠ Sportovní – v Tanvaldě proběhne cvičení složek IZS

Upozornění pro rodiče a žáky ZŠ Sportovní – v Tanvaldě proběhne cvičení složek IZS

Upozornění pro rodiče a žáky ZŠ Sportovní – v Tanvaldě proběhne cvičení složek IZS

Vážení rodiče,

v úterý 14. května v době od 8.00 do 14.00 hodin se v Tanvaldu v budově Základní školy v ulici Sportovní uskuteční cvičení složek Integrovaného záchranného systému. V souvislosti s tímto společným cvičením upozorňujeme rodiče a žáky ZŠ, že v uvedené době bude v okolí základní školy a v ulicích města zvýšený pohyb hlídek a posádek všech složek IZS. Současně s tím je také předpoklad, že v dané lokalitě bude slyšet i střelba ze cvičných zbraní, které budou v rámci cvičení používat policisté. Žáci se cvičení nebudou nijak účastnit.

Děkujeme za pochopení, vedení města Tanvald.

Datum vložení: 13. 5. 2024 0:00
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2024 17:04
Autor: Správce Webu