ilustrační foto

Informace ze Scolarestu

Vzhledem k tomu, že od 1. 8. 2022 ojde ke změně pokladního systému ve Scolarestu, je potřeba ze strany zákazníků z bezpečnostních důvodů vytvořit nové heslo. Více informací zde.

Vloženo: 29.07.2022

ilustrační foto

Slavnostní předávání vysvědčení deváťákům

Deváťáci si pro svá poslední vysvědčení došli na tanvaldskou radnici. Ve velké zasedací síni Městského úřadu v Tanvaldě za přítomnosti rodičů, příbuzných, učitelů, vedení města Tanvaldu jsme se s deváťáky slavnostně rozloučili. Po úvodních proslovech obdrželi z rukou třídních učitelů svá vysvědčení, z rukou pana starosty převzali květinu a vedení školy jim navléklo pamětní azurově modrou šerpu pro vzpomínku na naši školu. Následovaly další dojemné proslovy třídních učitelů a odvážných žákyň devátých ročníků. Poslední chvilky strávené pospolu, s učiteli strávili před radnicí, kde se společně vyfotili, nasmáli, poplakali, rozloučili. Přejme jim, aby do nového školního roku vykročili tou správnou nohou a dosáhli vysněného cíle. Přejeme všem krásné prázdniny.

Vloženo: 01.07.2022

ilustrační foto

Outdoorový kurz v Pleskotech

Závěr školního roku znamenal pro 7. a 9.A parádní výlet do přírody, konkrétně outdoorový kurz v Českém ráji. Sedmáci část cesty absolvovali vlakem, část pěšky a deváťáci jeli tam i zpět na kolech. Na kurzu si vyzkoušeli spousty netradičních aktivit. Naučili se číst v mapě - orientační závod dopadl na výbornou, všichni se nakonec vrátili... :)  Nechyběli ani lanové překážky, slackline, slaňování, chůdy, lukostřelba nebo střelba ze vzduchovky. Kurz byl krásným závěrem pro dnes již bývalé deváťáky a sedmáci se mohou těšit zpět za dva roky.

Fotogalerie zde.

Článek Naše Jablonecko

Vloženo: 01.07.2022

ilustrační foto

6. A na rozlučkové vycházce na pohár

Sportovní plány jsme museli vzhledem k deštivému počasí pozměnit...a povedlo se. Naučnou stezkou podél Kamenice jsme se přesunuli do restaurace U Dubu, kde jsme měli objednané výborné poháry. Venkovní sportování jsme nahradili hernou přímo v restauraci a moc jsme si to užili. I my Vám přejeme krásné prázdniny.

Třída 6. A

Vloženo: 29.06.2022

ilustrační foto

9.B na výletech

Naše třída 9.B zakončila svůj poslední rok na této základní škole třídenním výletem do Sedmihorek, který jsme si moc užili. První den jsme stavěli stany v dešti a šli jsme na dlouhý výlet… V DEŠTI. Večer jsme opékali a povídali si. Přijela se na nás podívat i paní učitelka Šulcová. Takhle podobně probíhaly i další dny. Na rozloučení se ZŠ Tanvald Sportovní jsme podnikli výlet na Malou Skálu, odkud jsme sjeli na raftech do Dolánek a zpět jsme jeli na koloběžkách (v ÚMORNÉM vedru!). Oba výlety jsme si moc užili.

Děkujeme paní učitelce Pechoutové a Balašové za krásné výlety!

 

Vloženo: 29.06.2022

ilustrační foto

3. A u tanvaldských hasičů

3. A byla dnes u tanvaldských hasičů profesionálů na exkurzi. Bylo to naprosto super, hasiči se nám velmi ochotně věnovali, všechno nám vysvětlili, ukázali techniku, ledacos jsme si mohli i vyzkoušet. Děti byly nadšené a odvážné...například skluz si měli chuť vyzkoušet skoro všichni. Útok ( na lahve s vodou) se podařil všem. Díky moc za super zážitky.

Vloženo: 28.06.2022

ilustrační foto

5.A na školním výletě v Harrachově

V pátek 24.6. vyrazili žáci 5.A na závěrečný školní výlet do Harrachova. Naplánovaný program (pěší výlet na Dvoračky, opékání buřtů, přespávačka se snídaní) se nám podařilo splnit do puntíku, tak jsme se s úsměvem na rtech a dobrou náladou vrátili všichni v pořádku během sobotního dopoledne domů… Děkuji všem za prima výlet!                                                                                                    

 pí.uč. Klingerová

Vloženo: 27.06.2022

ilustrační foto

Zasloužený výlet 1.A

Minulý týden jsme s 1.A utekli z parného Tanvaldu a na chvíli se schovali do podzemí. Vlakem jsme dojeli do stanice Jesenný, odtud pěšky do bozkovských dolomitových jeskyní. Po prohlídce jsme vyplenili obchůdek se suvenýry a zaskákali si na trampolíně Bublině v Bozkově. Moc jsme si po prvním roce práce ve škole výlet užili.

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

Slavnostní předávání vysvědčení deváťákům

Srdečně zveme žáky devátých ročníků a jejich rodiče, prarodiče na slavnostní předávání závěrečného vysvědčení. Proběhne ve velké zasedací síni Městského úřadu v Tanvaldě ve čtvrtek 30. 6. 2022 v 9:00 hodin.

Učitelé a vedení školy

Vloženo: 23.06.2022

ilustrační foto

Čtenářské dílničky v 1.A

Konečně jsme se dočkali! Na konci první třídy zahajujeme čtenářské dílničky. Snad nás budou provázet několik dalších let. První dílničky jsme zahájili s panem Václavem Čtvrtkem a jeho knížkami o Rumcajsovi, Cipískovi a Mance. Četli jsme z knížky, povídali si o Rumcajsovi, vybarvovali podle textu a plnili čtenářské úkoly. Prohlíželi jsme si a vyprávěli o knížkách, které děti čtou doma a těšíme se na další dílničku, kde si děti budou z přinesených knížek číst.

Vloženo: 24.06.2022

 1 z 34 | Další - Nejstarší
prohlášení o cookies, prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2015-20 ZŠ Sportovní Tanvald

Logo LK
Logo OP VVV